Gizlilik Bildirimi

-Glokalhaber.com Gizlilik Politikası, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve diğer kişisel verilerin işlenmesine ve korunmasına ilişkin mevzuata dayalı olarak ele alınmış ve hazırlanmıştır.

-Sitemizde yayınlanan haberler link vermek kaydıyla alıntı yapılarak yayınlanabilir.

-Yazarlarımızın yazıları kaynak göstermek ve link vermek şartıyla yayınlanabilir.

-Sitemizde köşe yazarı olarak yazı yazan yazarlarımız kendi yazılarından sorumludur ve hiçbir şekilde yasal sorumluluk kabul edilmez.

-Sitemize kullanıcılar tarafından yazılan yorumlar hakkında hiçbir şekilde sorumluluk kabul edilmez.

-Sitedeki haberlere yorum yapan kişilerden alınan bilgiler 3. Şahıslarla paylaşılmaz. Savcılık makamının yorumlara ilişkin ip istemeleri halinde bu ip adresleri ilgili mercilere verilir.

-Web sitelerimizi ziyaret eden kullanıcılara ait hiçbir özel veri kayıt altına alınmamaktadır.

-Kullanıma dair veriler kullanım deneyimini geliştirmek amacıyla yine anonim olarak kaydedilebilmektedir.

-Kullanıcılarımızdan, web sitelerimizde sunulan veya ileride sunulacak ve üyelik gerektiren işlemler için bir üye hesabı oluşturmalarını isteyebiliriz.

-Üyenin sisteme kayıt olurken oluşturacağı hesap bilgileri ve şifreleri kendisine özeldir, başka kişi ya da kuruluşlarla paylaşılamaz. Bu konudaki ihmali ya da kusurundan üye bizzat kendisi sorumludur.

- Glokalhaber.com zaman içinde bu gizlilik politikasını güncelleyebilir. Güncellenen gizlilik politikaları yayınlandıktan sonra geçerli hale gelir. Kullanıcılar güncel politikamıza her zaman web sitelerimizin “Gizlilik” bölümünden ulaşabilirler.