3.Sayfa/Yaşam
Dedikodularını Yaptığı İçin Babaanneleri Öldürmüşler
  16 Mart 2018 Cuma , 15:05
Dedikodularını Yaptığı İçin Babaanneleri Öldürmüşler
Kayseri'de 6 yıl önce balta ve bıçak darbesiyle öldürülen yaşlı kadının katil zanlısı oldukları iddia edilen 2 kız torunundan biri ile cinayetten haberi olduğu değerlendirilen oğlu ve gelini gözaltına alındı.

Kayseri'de 6 yıl önce öldürülen kadının katil zanlısı oldukları ileri sürülen 2 kız torunundan biri ile cinayetten haberi olduğu değerlendirilen oğlu ve gelini gözaltına alındı.

İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, Felahiye ilçesinin Kayapınar Mahallesi'ndeki evinde 28 Nisan 2012'de balta ve bıçak darbeleriyle öldürülen 82 yaşındaki Penbe B'nin cinayet zanlısının bulunması için çalışma başlattı.

Dedikodu Yüzünden Öldürmüşler

Olay yeri inceleme ve Kocasinan Jandarma Komutanlığı tarafından oluşturulan özel ekibin yaklaşık 6 ay süren çalışmaları neticesinde, cinayet zanlısı olduğu iddiasıyla kadının torunlarından F.B. (24) ile cinayetten haberi olduğu değerlendirilen oğlu F.B. (55) ve gelini S.B. (56) gözaltına alındı.

Yaşlı kadının torunu F.B'nin jandarmadaki ifadesinde, dedikodularını yaptığı için kız kardeşiyle babaannelerini öldürdüklerini söylediği öğrenildi.

Yorumlar
Kod: SPHWO