Spor
Alex: "Ali Koç'la en son görüşmem..."
  15 Mart 2018 Perşembe , 10:36
Alex: "Ali Koç'la en son görüşmem..."
Fenerbahçe'nin efsane kaptanı Alex de Souza, Türkiye'ye gelişinin Fenerbahçe'deki seçimle ilgili olmadığını söyledi.

Alex, "Buralı değilim. Seçimlerde atabileceğim bir oyum yok. Buraya geliş sebebim, gezmek, görmek, derbiyi izlemek ve dostlarımla hasret gidermek üzerine" dedi.

Süper Lig'in 26. haftasında 17 Mart Cumartesi günü oynanacak Fenerbahçe-Galatasaray derbisini izlemek için İstanbul'a gelen Brezilyalı yıldız, "Gelir gelmez heykel ziyareti yaptık. Benim için sembolikti. Buraya erkek kardeşimle geldim. Çocukluk hayallerimiz ve yaşadıklarımızı ele aldığımızda ikimizin oraya gidip, heykelle fotoğraf çekilmemiz bizim için duygu yüklü bir andı. Benim için sembolik olsa da kardeşimle olmasından dolayı çok anlamlıydı"

Hakkında çıkan spekülasyonlara da cevap veren Alex, ""Herkes kendi kafasında bir şey hayal ediyor ve bunun sonucunda spekülasyonlar ortaya çıkıyor. İstanbul'a bayılıyorum. Burada yaşadım. İstanbul'da geçirdiğim zaman içinde harika anılar biriktirdim. Buraya gelmek kadar doğal bir şey yok. Hep içinden şahit olduğum derbiyi bir kez de ilk defa dışarıdan takip etmek istedim. Bunu öz kardeşimle yapıyorum. O, buradaki ortamı çok merak ediyordu. Burada bir Fenerbahçe-Galatasaray derbisini yaşamamıştı. Merak ettiği için geldim. Bunun arkasında farklı sebepler aramaya gerek yok. İstanbul, beğendiğim ve çok sevdiğim bir yer" şeklinde konuştu.

Yorumlar
Kod: VSKYS