Yaşam
Aç kalan köpek ölen sahibinin suratını yedi
  11 Temmuz 2018 Çarşamba , 17:13
Aç kalan köpek ölen sahibinin suratını yedi
Tayland'da hayatını kaybeden adamın cesedi, köpeği tarafından yüzü ve göğsü yenmiş halde bulundu. 10 gün önce hayatını kaybettiği tahmin edilen Glenn Pattinson'un ölüm sebebi araştırılıyor.

Tayland'da duyanların tüylerini diken diken bir olay yaşandı. Asya ülkesi Tayland'da, günlerdir evden çıkmayan yaşlı adamın evinden gelen kokular üzerine polisler tarafından kapı kırılarak içeri girildi. 62 yaşındaki Glenn Pattinson'un cesedi yerde yatarken bulundu.

Köpeği yüzünü ve göğüsünü yedi

Havlama seslerinden rahatsız olan komşuların ihbarı üzerine gelen polis memurları, Glenn Pattinson'un kafatası ve kaburga kemikleriyle karşılaştı. 5 yaşındaki köpeği Cujo da ağzı kanlı bir şekilde yanındaydı. Cujo'nun sahibinin yüzünü ve göğsünü yediği görüldü.

Haberler.com'un haberine göre, 10 gün önce hayatını kaybettiği tahmin edilen Glenn Pattinson'un ölüm sebebi araştırılıyor. Ancak polis, ilk bakışta şüpheli bir durum görülmediğini duyurdu. Komşu Bell Suchin, "Yaşlı adam 3 yıldır buralarda yaşıyordu ve arkadaş canlısıydı. Köpeğini çok severdi, onu her akşam yürüyüşe çıkartırdı" dedi.

Yorumlar
Kod: 1XO4W